Učitelé

Kancelář

Zuzana Kadlčková
Kancelář

+420286852209

Ekonom školy

Ing. Romana Irlveková
Ekonom školy

+420286852209

Telefon 2: +420739054381

Ředitel

Mgr. Tomáš Hušek
Ředitel

+420777964592

Zástupce ředitele pro 1. stupeň

Mgr. Jana Drhová
Zástupce ředitele pro 1. stupeň, výchovný poradce

+420721319633

Zástupce ředitele pro 2. stupeň

Mgr. et Bc. Roman Möstl
Zástupce ředitele pro 2. stupeň

+420605462618

Zástupce ředitele

Bc. Veronika Fenclová
Zástupce ředitele

+420725776759

Třída: 9. B
Veronika Fenclová

Vedoucí školní družiny

Věra Pekárková
Vedoucí školní družiny

+420286855062

Telefon 2: +420734313816

Jídelna

Bc. Radka Boháčová
Jídelna

+420286 857 566

Speciální pedagog

Mgr. Iveta Formánková
Speciální pedagog

Mgr. Aneta Wojnarová
Speciální pedagog

Školní metodik prevence

Mgr. Pavlína Hrdličková
Školní metodik prevence, třídní učitel, výchovný poradce

Třída: 9. A
Doplňková funkce: třídní učitel, výchovný poradce
Pavlína Hrdličková

Třídní učitelé

Bc. Veronika Boussag, dipl. um.
Třídní učitelé

Mgr. Jana Březinová
Třídní učitelé

Mgr. Kateřina Bundilová
Třídní učitelé

Mgr. Anya Chalupová
Třídní učitelé

Klára Havrdová
Třídní učitelé

Mgr. Petra Hazlbauerová
Třídní učitelé

Mgr. Irena Honsová
Třídní učitelé

Mgr. Lucie Kalčíková
Třídní učitelé

Třída: 3. D
Umístění: lucie.kalcikova
Konzultace: po předchozí domluvě čtvrtek, ale i jiný den
Mgr. Bohumila Kohoutová
Třídní učitelé

Mgr. Martin Korenčík
Třídní učitelé

Třída: 8. A
Umístění: Kabinet přírodopisu, 1. patro
Konzultace: čtvrtek 14:15 - 16:15 (po předchozí domluvě)
Martin Korenčík
Martina Loulová
Třídní učitelé

Mgr. Gabriela Miltáková
Třídní učitelé

Mgr. Marie Nováková
Třídní učitelé

Třída: 7. A
Mgr. Jana Pavlíčková
Třídní učitelé

Mgr. Věra Prokopová
Třídní učitelé

PaedDr. Alena Raková
Třídní učitelé

Mgr. Jarmila Rambousková
Třídní učitelé

Třída: 4. D
Umístění: jarmila.rambouskova
Konzultace: středa 14,00-16,00 hodin po předchozí domluvě
Mgr. Marcela Schneiberková
Třídní učitelé

Mgr. Kateřina Škořepová
Třídní učitelé

Třída: 2. D
Konzultace: čtvrtky po předchozí domluvě
Kateřina Škořepová
Mgr. Petra Šmoková
Třídní učitelé

Konzultace: po předchozí domluvě kdykoli
Mgr. Soňa Steklá
Třídní učitelé

Mgr. Rastislav Švec
Třídní učitelé

Třída: 7. B
Rastislav Švec
Mgr. Zuzana Tesárková
Třídní učitelé

Třída: 9. B
Konzultace: Pro děti pátek 14:00 - 15:00.

Netřídní učitelé

Mgr. Tomáš Kubalík
Netřídní učitelé

Iva Prior
Netřídní učitelé

Asistenti pedagogů

Renata Jančarová
Asistenti pedagogů, Školní družina

+420734255946

Mgr. Alena Strnadová
Asistenti pedagogů
Kateřina Strnadová
Asistenti pedagogů, Školní družina

+420735174912

Mgr. Stanislava Svítilová
Asistenti pedagogů

Mgr. Jitka Svobodová
Asistenti pedagogů

Školní družina

Romana Bílková
Školní družina

+420734259150

Bc. Lenka Friedlová
Školní družina

Božena Horká
Školní družina

+420734255945

Eva Jiskrová
Školní družina

+420734256733

Karolína Knoppová
Školní družina

+420734254244

Jana Lejčková
Školní družina

+420734255944

Jitka Sajfrtová
Školní družina

+420734258027

Kalendář

Pondělí, 21.8., svátek má Johana
srpen 2017
po út st čt so ne
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Nejbližší akce školy

Pondělí 4.9.
Zahájení školního roku 2017/18

Termíny prázdnin a svátků

4. 9. zahájení školního roku
28. 9. státní svátek
26. - 27. 10. podzimní prázdniny
17. 11. státní svátek
23. 12. - 2. 1. vánoční prázdniny
2. 2. pololetní prázdniny
12. - 16. 2. jarní prázdniny
29. 3. - 2. 4. velikonoční prázdniny
1. 5. státní svátek
8. 5.  státní svátek
29. 6. ukončení školního roku
2. 7. - 31. 8. hlavní prázdniny