Projekt Obejmi čtením v soutěži Brána k druhým uspěl

Publikováno: 4. 5. 2022

❤️ A zase ty Kbely! ❤️

Naše škola zažívá v poslední době úspěchy nejen na poli sportovním, ale také úspěchy na poli zájmového a neformálního vzdělávání. Projekt OBEJMI ČTENÍM se dostal do finále jubilejního 10. ročníku celorepublikové soutěže BRÁNA K DRUHÝM a byl oceněn Národním pedagogickým institutem & Českou radou dětí a mládeže.

Slavnostní předávání cen proběhlo v pondělí 4. května a mimo jiné jsme si naším čtením a povídáním pro domovy seniorů "vyčetli" nejen skvělé finále soutěže, ale také ceny v podobě společenských her a zajímavých knih, které budou věnovány do naší školní družiny. Žáci si nejprve prohlédli Národní technické muzeum, aby následně drželi palce našemu projektu. Povedlo se! :-)

Všem žákům a učitelům, kteří se podíleli na tomto projektu, moc a moc gratulujeme a děkujeme! ? Poděkování patří také paní Martě Žurkové ze Kbel, která s nápadem v době koronaviru oslovila kbelskou školu a celou dobu nás při on-line čtením doprovázela. ? Vedení školy od samého počátku projekt podporovalo. Svým nadšením aktivně získalo několik domovů seniorů po celé republice, ve kterých pak kbelští žáci rozdávali radost.

Projekt Obejmi čtením v soutěži Brána k druhým uspěl