Kontakty

Kancelář

Zuzana Kadlčková
Kancelář

+420286852209

Ekonom školy

Ing. Romana Irlveková
Ekonom školy

+420286852209

Telefon 2: +420739054381

Ředitel

Mgr. Tomáš Hušek
Ředitel

+420777964592

Zástupce ředitele pro 1. stupeň

Mgr. Jana Drhová
Zástupce ředitele pro 1. stupeň, výchovný poradce

+420721319633

Zástupce ředitele pro 2. stupeň

Mgr. et Bc. Roman Möstl
Zástupce ředitele pro 2. stupeň

+420605462618

Zástupce ředitele

Bc. Veronika Fenclová
Zástupce ředitele

+420725776759

Třída: 9. B
Veronika Fenclová

Vedoucí školní družiny

Věra Pekárková
Vedoucí školní družiny

+420286855062

Telefon 2: +420734313816

Jídelna

Bc. Radka Boháčová
Jídelna

+420286 857 566

Speciální pedagog

Mgr. Iveta Formánková
Speciální pedagog

Mgr. Aneta Jiřinová
Speciální pedagog

Školní metodik prevence

Mgr. Pavlína Hrdličková
Školní metodik prevence, třídní učitel, výchovný poradce

Třída: 9. A
Doplňková funkce: třídní učitel, výchovný poradce
Pavlína Hrdličková

Třídní učitelé

Bc. Veronika Boussag, dipl. um.
Třídní učitelé

Mgr. Jana Březinová
Třídní učitelé

Konzultace: Středa: 14.00 - 15.30 hod.
Mgr. Kateřina Bundilová
Třídní učitelé

Mgr. Anya Chalupová
Třídní učitelé

Klára Havrdová
Třídní učitelé

Mgr. Petra Hazlbauerová
Třídní učitelé

Mgr. Irena Honsová
Třídní učitelé

Mgr. Lucie Kalčíková
Třídní učitelé

Třída: 3. D
Umístění: lucie.kalcikova
Konzultace: po předchozí domluvě čtvrtek, ale i jiný den
Mgr. Bohumila Kohoutová
Třídní učitelé

Mgr. Martin Korenčík
Třídní učitelé

Třída: 8. A
Umístění: Kabinet přírodopisu, 1. patro
Konzultace: čtvrtek 14:15 - 16:15 (po předchozí domluvě)
Martin Korenčík
Martina Loulová
Třídní učitelé

Mgr. Gabriela Miltáková
Třídní učitelé

Mgr. Marie Nováková
Třídní učitelé

Třída: 7. A
Mgr. Jana Pavlíčková
Třídní učitelé

Mgr. Věra Prokopová
Třídní učitelé

PaedDr. Alena Raková
Třídní učitelé

Mgr. Jarmila Rambousková
Třídní učitelé

Třída: 4. D
Umístění: jarmila.rambouskova
Konzultace: středa 14,00-16,00 hodin po předchozí domluvě
Mgr. Marcela Schneiberková
Třídní učitelé

Mgr. Kateřina Škořepová
Třídní učitelé

Třída: 2. D
Konzultace: čtvrtky po předchozí domluvě
Kateřina Škořepová
Mgr. Petra Šmoková
Třídní učitelé

Konzultace: po předchozí domluvě kdykoli
Mgr. Soňa Steklá
Třídní učitelé

Mgr. Rastislav Švec
Třídní učitelé

Třída: 7. B
Rastislav Švec
Mgr. Zuzana Tesárková
Třídní učitelé

Třída: 9. B
Konzultace: Pro děti pátek 14:00 - 15:00.

Netřídní učitelé

Mgr. Tomáš Kubalík
Netřídní učitelé

Iva Prior
Netřídní učitelé

Asistenti pedagogů

Renata Jančarová
Asistenti pedagogů, Školní družina

+420734255946

Mgr. Alena Strnadová
Asistenti pedagogů
Kateřina Strnadová
Asistenti pedagogů, Školní družina

+420735174912

Mgr. Stanislava Svítilová
Asistenti pedagogů

Mgr. Jitka Svobodová
Asistenti pedagogů

Školní družina

Romana Bílková
Školní družina

+420734259150

Bc. Lenka Friedlová
Školní družina

Božena Horká
Školní družina

+420734255945

Eva Jiskrová
Školní družina

+420734256733

Karolína Knoppová
Školní družina

+420734254244

Jana Lejčková
Školní družina

+420734255944

Jitka Sajfrtová
Školní družina

+420734258027

Kalendář

Čtvrtek, 17.8., svátek má Petra
srpen 2017
po út st čt so ne
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Nejbližší akce školy

Pondělí 4.9.
Zahájení školního roku 2017/18

Termíny prázdnin a svátků

4. 9. zahájení školního roku
28. 9. státní svátek
26. - 27. 10. podzimní prázdniny
17. 11. státní svátek
23. 12. - 2. 1. vánoční prázdniny
2. 2. pololetní prázdniny
12. - 16. 2. jarní prázdniny
29. 3. - 2. 4. velikonoční prázdniny
1. 5. státní svátek
8. 5.  státní svátek
29. 6. ukončení školního roku
2. 7. - 31. 8. hlavní prázdniny