Oslava Dne dětí ve školní družině
Oslavu Dne dětí jsme si ve školní družině pořádně užili! Pro děti byly připravené drobné dárečky - lízátka a bublifuky, které vykouzlily úsměv na nejedné tváři. Počasí nám přálo, smích se nesl široko daleko a dobrou náladu nebylo možné přehlédnout.