O žácích

Vítejte v rozcestníku tříd naší základní školy! V březnu roku 2020 jsme pro vás spustili nové internetové stránky s cílem poskytovat žákům, rodičům i přátelům školy informace přehledně, v co nejkratším možném čase, z prostředí naší školy i okolí a to po celý rok > 24 hodin denně > na jednom místě.

Ve školním roce 2019/2020 jsme otevřeli 33 tříd. Vámi hledanou třídu můžete navštívit nyní jedním kliknutím v levé části vašeho displeje či monitoru na této stránce a při příští návštěvě již bez dalšího klikání přímo z Home page https://.skola-kbely.cz,  v dolní pravé části, kde jsme pro úsporu vašeho času vložili přehledný rozcestník tříd.

Třídy i jejich obsah spravují třídní učitelé. Ti tak mohou rodičům předávat informace na denní bázi a to prostřednictvím široké nabídky nástrojů, které mají na naší škole k dispozici.

Každá třída má své menu, ve kterém se návštěvníci lehce orientují.

Menu je zpravidla složeno z  Úvodní stránky,  Aktualit, Výuky/Distančního vzdělávání 2020 a Přehledu učitelů, kteří ve vámi vybrané třídě vyučují. Dále nabízíme možnost seznámit se s plánem školních akcí třídy a pro zákonné zástupce žáků je k dispozici také fotogalerie. Ta je pro ostatní návštěvníky z důvodu bezpečnosti našich dětí uzamčená. Heslo zákonným zástupcům předá třídní učitel/ka.

Internetové stránky Základní školy Praha - Kbely splňují požadavek přístupnosti, responsibility, GDPR a aktuální legislativy.