Kontakty

Ředitel

Mgr. Bc. Květoslav Přibil
Ředitel

734751307

Zástupce ředitele

Mgr. Eva Kulichová
Zástupce ředitele, speciální pedagog

Mgr. Jarmila Rambousková
Zástupce ředitele

Třída: 1. D
Umístění: jarmila.rambouskova
Jarmila Rambousková

Zástupce ředitele

Mgr. et Mgr. Veronika Boussag, dipl.um.
Zástupce ředitele, Sociální pedagog

605000557

Ekonom školy

Bc. Jana Krušinová
Ekonom školy

734 751 305

kancelář

Andrea Mimra Baránková
kancelář

734751307

Email 2:

Manažer školy

Martina Šimůnková, MBA
Manažer školy, Správce majetku, Bakaláři

774 320 706

Školní psycholog

Mgr. Milan Durchánek
Školní psycholog

Výchovný poradce

Mgr. Eva Baudyšová
Výchovný poradce, Školní metodik prevence

Třída: 4. B
Doplňková funkce: Školní metodik prevence

Vedoucí školní jídelny

Lenka Zahradníková, MBA
Vedoucí školní jídelny

+420286857566

Třídní učitelé

Mgr. Martin Brejla
Třídní učitelé

Třída: 8. A
Mgr. Jana Březinová
Třídní učitelé

Třída: 2. B
Mgr. Kateřina Bundilová
Třídní učitelé

Třída: 1. E
Konzultace: dle domluvy
Mgr. Veronika Černá
Třídní učitelé

Třída: 6. A
Mgr. Jan Fiala
Třídní učitelé

Třída: 5. A
Mgr. Jan Gerhardt
Třídní učitelé

Třída: 9. B
Mgr. Petra Hazlbauerová
Třídní učitelé

Třída: 8. B
MgA. Stanislava Hošková
Třídní učitelé

Třída: 9. A
Šárka Hroudová
Třídní učitelé

Třída: 2. D
Mgr. Lucie Kalčíková
Třídní učitelé

Třída: 5. D
Umístění: lucie.kalcikova
Mgr. Martin Korenčík
Třídní učitelé

Třída: 6. B
Martin Korenčík
Mgr. Gabriela Miltáková
Třídní učitelé

Třída: 1. A
Bc. Kateřina Moravcová
Třídní učitelé

Třída: 3. C
Mgr. Marie Nováková
Třídní učitelé

Třída: 7. C
Mgr. Kateřina Novotná
Třídní učitelé

Třída: 3. D
Umístění: kabinet 2. patro
Kateřina Novotná
Mgr. Jana Pavlíčková
Třídní učitelé

Třída: 2. A
Mgr. Marek Pelech
Třídní učitelé

Třída: 3. B
Mgr. Věra Prokopová
Třídní učitelé

Třída: 5. C
PaedDr. Alena Raková
Třídní učitelé

Třída: 5. B
Mgr. Hana Rektorysová
Třídní učitelé

Třída: 1. B
Mgr. Marcela Schneiberková
Třídní učitelé

Třída: 2. C
Marcela Schneiberková
Mgr. Kateřina Škořepová
Třídní učitelé

Třída: 4. D
Kateřina Škořepová
Mgr. Petra Šmoková
Třídní učitelé

Třída: 6. C
Ing. Kateřina Soběslavská
Třídní učitelé

Třída: 1. C
Umístění: katerina.sobeslavska
Kateřina Soběslavská
Bc. Alena Sokolová
Třídní učitelé

Třída: 3. A
Mgr. Soňa Steklá
Třídní učitelé

Třída: 4. A
Kateřina Strnadová
Třídní učitelé, Školní družina

Mgr. Hana Suchá
Třídní učitelé

Třída: 7. B
Mgr. Rastislav Švec
Třídní učitelé

Třída: 6. D
Rastislav Švec
Mgr. Zuzana Tesárková
Třídní učitelé

Třída: 7. A
Jaroslava Vacková
Třídní učitelé

Třída: 1. F

Netřídní učitelé

Mgr. Dana Babická
Netřídní učitelé

Ing. Hana Doležalová
Netřídní učitelé

Magdaléna Hochmanová, Dis.
Netřídní učitelé

Mgr. Sylvie Melicharová
Netřídní učitelé, Asistenti pedagogů

Mgr. Josef Mooz
Netřídní učitelé

Mgr. Eva Nováková
Netřídní učitelé

Mgr. Zuzana Píchová
Netřídní učitelé

Iva Prior
Netřídní učitelé

Jiří Soběslavský
Netřídní učitelé

Mgr. Michaela Stoklasová
Netřídní učitelé

Mgr. Mariia Tolubeeva
Netřídní učitelé

Párový učitel

Alice Bílková
Párový učitel
Mgr. Anna Rezková
Párový učitel

Mgr. Miloslava Stuchlíková
Párový učitel
Mgr. Jitka Svobodová
Párový učitel

Asistenti pedagogů

Kateřina Domnosilová
Asistenti pedagogů

Martina Hlačinová
Asistenti pedagogů

Kristína Janáková
Asistenti pedagogů, Školní družina

739037283

Nikola Kapic
Asistenti pedagogů

Jolana Kudláčková
Asistenti pedagogů, Školní družina

734255946

Orysya Mudrak
Asistenti pedagogů, Školní družina

739026790

Natalia Orlova
Asistenti pedagogů, Školní družina

735174912

Lenka Rapantová
Asistenti pedagogů

Vedoucí školní družiny

Věra Pekárková
Vedoucí školní družiny

+420734313816

Školní družina

Romana Bílková
Školní družina

+420734259150

Bc. Lenka Friedlová
Školní družina

+420734256733

Božena Horká
Školní družina

+420734255945

Eva Jiskrová
Školní družina

603293944

Karolína Knoppová
Školní družina

603273085

Jana Lejčková
Školní družina

+420734255944

Jitka Sajfrtová
Školní družina

+420734258027

Lenka Žůrková
Školní družina

+420734256747

Nezařazené

Bc. Petr Šeda

Třída: 4. C

Kalendář

Středa, 11.12., svátek má Dana
prosinec 2019
po út st čt so ne
25 26 27 28 29 30 1
2 3

Út - 3.12.2019

Setkání třídních důvěrníků

17:00 - 19:00

4 5 6 7 8
9 10 11

St - 11.12.2019

Projektový den

(Web)

1. stupeň: 8,00 - 11,40 hodin

2. stupeň: 8,00 - 12,35 hodin

12 13 14 15
16 17 18 19

Čt - 19.12.2019

Volby zákonných zástupců nezletilých žáků do školské rady

16:00 - 18:00 (Web)

20 21 22
23

Po - 23.12.2019

Vánoční prázdniny

24

Út - 24.12.2019

Vánoční prázdniny

25

St - 25.12.2019

Vánoční prázdniny

26

Čt - 26.12.2019

Vánoční prázdniny

27

Pá - 27.12.2019

Vánoční prázdniny

28

So - 28.12.2019

Vánoční prázdniny

29

Ne - 29.12.2019

Vánoční prázdniny

30

Po - 30.12.2019

Vánoční prázdniny

31

Út - 31.12.2019

Vánoční prázdniny

1 2 3 4 5

Nejbližší akce školy

Středa 11.12.
Projektový den
1. stupeň: 8,00 - 11,40 hodin 2. stupeň: 8,00 - 12,35 hodin

Čtvrtek 19.12.

Pondělí 23.12.
Vánoční prázdniny

Úterý 24.12.
Vánoční prázdniny

Středa 25.12.
Vánoční prázdniny

Čtvrtek 26.12.
Vánoční prázdniny

Pátek 27.12.
Vánoční prázdniny

Sobota 28.12.
Vánoční prázdniny

Neděle 29.12.
Vánoční prázdniny

Pondělí 30.12.
Vánoční prázdniny

Termíny prázdnin a svátků

1. pololetí: 02.09.2019 - 30.01.2020

2. pololetí: 01.02.2020 - 30.06.2020

Prázdniny 

Podzimní prázdniny: 29.10.2019 - 30.10.2019

Vánoční prázdniny: 23.12.2019 - 03.01.2020

Pololetní prázdniny: 31.01.2020

Jarní prázdniny: 24.02.2020 - 01.03.2020

Velikonoční prázdniny: 09.04.2020 - 10.04.2020

Hlavní prázdniny: 01.07.2020 - 31.08.2020

Pedagogické rady

Zahájení školního roku 2019/2020: 02.09.2019

1. čtvrtletí: 14.11.2019

1. pololetí: 23.01.2020

3. čtvrtletí: 23.03.2020

2. pololetí: 22.06.2020

Ukončení školního roku 2019/2020: 26.06.2020

Vysvědčení

1. pololetí: 30.01.2020

2. pololetí: 26.06.2020

Třídní schůzky

První třídy: 02.09.2019

Třídní schůzky č.1 (17.00 - 19.30 h.): 12.09.2019

Třídní schůzky č.2 (17.00 - 19.30 h.): 14.11.2019

Třídní schůzky č.3 (17.00 - 19.30 h.): 23.03.2020

Další akce

Škola v přírodě: 15.06. - 19.06.2020