Krátká cvičení nejen pro oddílové děti ŠAKALa

Publikováno: 25. 3. 2020

Dobrý den,

vzhledem k tomu, že je naše škola i sportoviště na delší dobu uzavřena a skupinové tréninky představují riziko pro všechny, začali jsme již minulý týden připravovat s našimi trenéry krátká cvičení nejen pro oddílové děti ŠAKALa.

Na stránkách www.sakalkbely.cz je průběžně uveřejňujeme a dopňujeme. Cvičení jsou koncipována tak, aby je mohli cvičit všechny věkové kategorie včetně seniorů, kteří jsou často s dětmi přes den misto pracujících rodičů.

Mohla by se hodit pro všechny kbelské děti jako inspirace k pohybové aktivitě, jejíž absencí právě děti trpí nejvíce.

Pokud byste Šakalí „Coronacvičky“ považovali za přínosné i pro další obyvatele naší obce, budeme rádi za uveřejnění odkazu na webu MČ i ZŠ.

Za pomocnou šakalí tlapku zdraví zdravý

Pavel Karbulka

ŠAKAL