OBEJMI ČTENÍM ZAŽILO NETRADIČNÍ VYSTOUPENÍ

Publikováno: 8. 6. 2022
S blížícími se prázdninami čekalo v letošním školním roce naší školu poslední vystoupení v projektu Obejmi čtením. To se uskutečnilo ve středu 8. června, a tak trochu netradičně se ho zhostili žáci 4.B s třídním učitelem Petrem Šedou. Třída si připravila čtení z oblíbeného večerníčku Malá čarodějnice. Ale pouze u čtení nezůstala. Na své vystoupení si žáci také připravili kulisy, včetně chaloupky, ve které Malá čarodějnice přebývá. Třešničkou na dortu byly čarodějnické účesy malých slečen nebo maska Abraxase, tedy havrana, jenž Malou čarodějnici v pohádkovém příběhu doprovázel. Vystoupení žáků bylo zakončeno zazpíváním velice známé písničky Saxana.

Vzhledem k aktuálnímu onemocnění sociální pracovnice, která má vystoupení v Domově seniorů Vysočany na starosti, se vystoupení uskutečnilo netradičně na záznam. I tak na kvalitě vystoupení nebylo ubráno, naopak žáci do toho dali veškerou svou energii. Jak celé netradiční vystoupení dopadlo? To zjistíte z našeho záznamu. Nejen babičky a dědečkové v pražských Vysočanech si tak mohou povedené vystoupení pouštět opakovaně. :-)