Vánoční přání

Publikováno: 22. 12. 2022

Milí rodiče, děti, kolegové a přátelé naší školy,

za dva dny jsou Vánoce a já vám píši vánoční přání ze školy v den, kdy probíhají besídky dětí. Když se procházíte po chodbách, slyšíte koledy, úryvky pohádek, ale hlavně dětské hlasy a smích. Ve třídách vás uvítá vůně vánočních stromků, cukroví a nadšené děti vám budou vyprávět, na co se nejvíce těší o Vánocích a co si přejí od Ježíška. Přání to jsou mnohdy velká: telefony, počítače, volací hodinky… Někdy se Ježíšek asi hodně zapotí, to když si holčička přeje živého jednorožce, a jindy je to tak prosté, aby byli všichni šťastní a zdraví a pořád spolu. A to jsou ta největší a nejkrásnější přání.

Já už jsem svůj dárek dostala a tím je tým báječných lidí, kteří stojí při škole a vytváří zde atmosféru, ve které je radost učit a vychovávat naše žáky.

Dalším dárkem je velká podpora od vás rodičů a ze strany naší městské části. Cítíme důvěru, kterou k nám máte, a je pro nás velkou motivací a závazkem.

Dovolím si vám všem popřát, ať prožijete kouzelné vánoční svátky se svými blízkými a ať je ten příští rok 2023 pro nás všechny klidnější a laskavější.

Za celé vedení školy

Eva Kulichová