AKTUÁLNĚ k distanční výuce & video příběh s omalovánkami pro nejmenší...

Publikováno: 30. 10. 2020

Milí žáci, rodiče a přátelé školy,

jistě jste již zaznamenali, že se školy neotevřou ani příští týden a proto budeme pokračovat v distanční výuce, která je na naší škole rozšířená o možnost žáků účastnit se denní online výuky. Stále budeme učit podle platných rozvrhů on-line hodin.

V případě, že jste domluvení s vyučujícími na vyzvedávání vzdělávacích materiálů pro své děti, můžete tak učinit každý pracovní den od 830 do 1300 h. na recepci nové budovy.

Obědy pro celé rodiny

Abychom vám usnadnili práci s vařením, nadále ponecháváme otevřenou i školní jídelnu. Obědy tak můžete objednávat pro celou rodinu. Cena obědu pro tzv. třetího strávníka je 65,-Kč a výdej probíhá od 11:00 do 13:30 h.

Obědy pro žáky se vydávají do vlastních nádob v níže uvedených časech:

>>  1. - 3. třída  > 1100 - 1130 h.

>>  4. - 6. třída > 1130 - 1230 h.

>>  7. - 9. třída > 1230 - 1330 h.

Objednávky obědů: prostřednictvím emailu jidelna@skola-kbely.cz nebo u personálu školní jídelny.

Všichni věříme, že se situace brzy zlepší natolik, aby se škola mohla otevřít. Do té doby vás i nadále budeme pravidelně informovat o vývoji situace vždy v aktuálním čase na webu naší školy www.škola-kbely.cz

NEJEN PRO NAŠE NEJMENŠÍ ŽÁKY

VIDEO | Jak zvítězit nad drakem Koronem

Omalovánkový příběh pro děti o tom, jak můžeme společně zvítězit nad drakem Koronem.

OMALOVÁNKY

Omalovánkový příběh o draku Koronovi vznikl proto, abychom dětem přiblížily opatření, kterými mohou sebe i své blízké chránit před nemocí COVID-19. Omalovánky si můžete stáhnout kliknutím na obrázek nebo v závěru příspěvku.

Děkujeme vám za spolupráci, přejeme pevné zdraví a těšíme se brzy na viděnou.

zdroje: drakkoron.cz; msmt.cz