Cykloturistika pro radost: Výlet na Karlštejn

Publikováno: 26. 4. 2023
Sobota 22. dubna byla pro naplánovaný výlet na kole ke Karlštejnu pod hlavičkou Turistiky pro radost jako stvořená. V tak krásný slunečný den vyrazili tři žáci školy a pan učitel Dušan Hrazdíra od školy směr Rajská zahrada – Smíchovské nádraží – a odtud podél Vltavy pod hrad Karlštejn.

Cestou obdivovali zvrásnění Barrandovských skal, prohlédli si zpustlý Barrandovský bazén, trochu se báli na děravém železničním mostě, krmili kachny v Radotíně. V restauraci Koliba u Elišky si dali oběd a zasloužený zmrzlinový pohár. Zpátky jeli vlakem na Hlavní nádraží a pak z Masaryčky až do Kbel.

Pan učitel Hrazdíra smekl třem žákům velkou poklonu za to, že absolvovali celou cestu bez úrazu a zvládli 37.55 kilometrů za skoro tři a půl hodiny.

TUŽME SE!