Den otevřených dveří pro předškoláky MŠ Albrechtická

Publikováno: 9. 1. 2020

Ve středu 8. ledna 2020 navštívili naši základní školu děti a jejich rodiče z Mateřské školy Albrechtická. Nejen budoucí žáčky prvních tříd, ale i jejich nejbližší, paní ředitelku i paní učitelky MŠ osobně přivítal ředitel základní školy Mg. Bc. Květoslav Přibil. Kromě pana ředitele doprovázeli milou návštěvu také zástupkyně ředitele Mgr. Eva Kulichová a výchovný poradce.

A co všechno zhlédli? Logopedickou učebnu našeho školního poradenského pracoviště, odborné učebny, gymnastický sál a tělocvičnu, jídelny. Děti si také vyzkoušeli interaktivní tabule a rodiče nahlédli do vyučovacích hodin tříd prvního stupně i nultého ročníku s možností položení otázek vyučujícím

Děkujeme všem, kteří se dnešního dne zúčastnili, a budoucím prvňáčkům přejeme, aby jim právě naše škola dala ten správný směr do života.