Děti ze 4.A a 4.B spojilly příjemné s užitečným - tvořily na vánoční jarmark a užívaly si zábavy při přespávačce ve škole

Publikováno: 4. 11. 2023

V noci z 2. na 3. listopadu ve škole přespali žáci tříd 4.A a 4.B. Měli totiž v plánu projektový večer a projektový den - děti tvořily výrobky na blížící se vánoční jarmark. Šlo to dobře, děti byly šikovné a tak se podařilo vyrobit hodně produktů. Co by to bylo za přespávačku, kdyby nedošlo i na pořádnou zábavu. Ta se odehrála ve velké tělocvičně, děti měly možnost se pořádně vyřádit. Později večer se všichni uvelebili v gymnastickém sále a odpočinuli si u dětského filmu V tom domě straší. Pak už se zavrtali do spacáků a nechali si zdát hezké sny. :-)

Děti ze 4.A a 4.B spojilly příjemné s užitečným - tvořily na vánoční jarmark a užívaly si zábavy při přespávačce ve škole
⇒ Děkujeme rodičům z obou tříd, že pro děti napekli spoustu dobrot a připravili tak pro děti snídani. A děkujeme také naší kuchyni, že na nás myslela a připravila nám chutnou večeři a k snídani kakao. ⇐