DĚTSKÝ FOTBALOVÝ POHÁR

Publikováno: 20. 1. 2020
DĚTSKÝ FOTBALOVÝ POHÁR

Ve čtvrtek 16. 1. 2020 se konalo první kolo dětského školního turnaje pro první a druhé třídy, pořádané Pražským fotbalovým svazem, kterého se zúčastnilo přes 100 pražských základních škol. Jeden z mnoha turnajů odehrály i děti z kbelské ZŠ Albrechtická ve sportovní hale ZŠ Vinoř. Díky široké základně fotbalového klubu Spartak Kbely a velkému zájmu dětí, reprezentovaly naši školu hned dva týmy, které doplnily děti hrající i v jiných klubech.

Do semifinálové části se sice nepodařilo postoupit ani jednomu našemu týmu ale, děti naší školu skvěle reprezentovaly a turnaj si náramně užily.

Sehráli jsme vyrovnaná utkání se všemi účastníky turnaje a jen trocha štěstí a klidu v koncovce nás stálo postup do další fáze turnaje. Oba týmy jsme navíc měli složené převážně z hráčů ročníků 2012-2013, na rozdíl třeba od vítězného týmu z Klánovic, který měl tým poskládaný výhradně z žáků ročníku 2011 a fyzicky nás tedy převyšoval.

Příští rok již pojedeme na turnaj jako favorité, a získané zkušenosti jistě využijeme proti stejně starým soupeřům.

RÁDI BYCHOM ZÁROVEŇ PODĚKOVALI ZŠ ZA PERFEKTNÍ SPOLUPRÁCI S PANÍ BŘEZINOVOU A MÁME RADOST, ŽE SE TOLIK KBELSKÝCH DĚTÍ VĚNUJE SPORTU. A třeba si příští ročník již zahrajeme v naší nové sportovní hale, na kterou se všichni již velmi těšíme, a která jistě přiláká další děti ke sportu.

autoři článku:

MÍRA SCHMID, MICHAL NEBESKÝ

trenéři Spartak Kbely

PODĚKOVÁNÍ PANÍ UČITELCE BŘEZINOVÉ

Paní Březinová, chtěl jsem Vám tímto poděkovat za podporu a spolupráci s organizací účasti žáků ZŠ Kbely na fotbalovém turnaji.

Věřím, že všichni účastníci byli spokojeni. Trenéři to hodnotili velice pozitivně a žáci si to dle nich náramně užili.

Ještě jednou děkuji a těšíme se na další spolupráci.

autor děkovné zprávy:

VÍT MRKVIČKA