Krabice od bot - sbírka

Publikováno: 24. 11. 2022

Vážení rodiče, prosím zapojte se s námi do sbírky pro děti, abychom udělali radost i těm, co nemají tolik štěstí jako my.

Krabice od bot - sbírka

Prosíme ty, kteří by měli zájem se do sbírky zapojit, aby během příštího týdne donesli a odevzdali své vychovatelce drobné nové hračky, knížku, pastelky, omalovánky apod. Z vybraných věcí poskládáme jednu dárkovou krabici pro dívku a pro chlapce za každé oddělení ŠD. Krabice se odvezou do dětských domovů nebo do sociálně slabých rodin, aby dětem zpříjemnily Vánoce. Pokud by měli starší žáci zájem se do akce také zapojit, prosíme nechte zakoupené věci nebo hotové krabice na recepci nové budovy základní školy (na krabice vždy napište, pro koho je obsah určen). Více podrobností o akci najdete zde: https://www.krabiceodbot.cz/ 

 

Všem, co se s námi do akce zapojí, předem moc děkujeme.

Vychovatelky ŠD