Lyžařský zájezd Bedřichov

Publikováno: 20. 1. 2020

Ve čtvrtek 16. 1. 2020 v 17:00 hodin se uskutečnila schůzka rodičů žáků a žákyň, přihlášených na lyžařský zájezd do Bedřichova, s vedením školy. Připomínáme všem důležité datum 29. ledna, kdy se rozhodne o budoucí podobě lyžařského zájezdu.

Možnosti jsou celkem tři:

1. na našich horách budou panovat příznivé sněhové podmínky, oba lyžařské zájezdy do Bedřichova se tedy uskuteční dle původní dohody,
  2. na našich horách budou nepříznivé sněhové podmínky, zájezd do Bedřichova se zruší a rodičům bude vrácena zaplacená částka v plné výši,
  3. zájezd do Bedřichova je zrušen, rodič se může rozhodnout, že své dítě přihlásí na lyžařský zájezd do Rakouska (oblast Lavanterhof), stávající cena se navýší maximálně o 2 000 Kč, přesné informace budou zaslány 29. 1. 2020.

Očekávejte tedy, prosím, v tento den 29. ledna 2020 informace přes Bakaláře, na které bude třeba okamžitě zareagovat

K dispozici přikládáme potřebnou dokumentaci:

1. Prohlášení rodičů (tzv. bezinfekčnost),
  2. Posudek o zdravotní způsobilosti dítěte.