Naši žáci potěšili vysočanské seniory nejen hraním her, ale i dárky

Publikováno: 13. 12. 2023

Žáci 4.B společně se svým třídním učitelem Petrem Šedou a učitelkou Terezou Sajlerovou vyrazili ve středu 13. prosince do vysočanského domova seniorů, aby si v předvánočním čase zahráli s tamními klienty v rámci projektu Obejmi hrou různé deskové a karetní hry. Děti s sebou také přivezly mnoho dárečků a vánočních ozdob. Ty vykouzlily na tvářích babiček a děděčků nefalšovanou radost, z čehož měly samozřejmě radost i naše děti.

Naši žáci potěšili vysočanské seniory nejen hraním her, ale i dárky

Děkujeme žákům ze tříd 1.C, 1.D, 2.B, 3.C, 4.A, 4.B, 5.A, 5.B, 5.C, 5.D, 6.B, 7.A, 8.A a jejich třídním učitelům a učitelkám, že věnovali své krásné výtvory, které potěšily a udělaly velikou radost. I díky nim jsme mohli druhým zpříjemnit den, který se opět vydařil.