Něco končí, něco začíná.

Publikováno: 11. 7. 2022

Milí žáci, vážení rodiče,

školní rok 2021/2022 je na svém úplném konci. Po úterní Zahradní slavnosti proběhlo na naší škole poslední zvonění žáků 9. ročníku, které tak uzavřelo první etapu jejich vzdělávání. Ve čtvrtek 30. června si pak děti domů odnesly vysvědčení. Někteří poprvé, jako naši prvňáčci, a někteří naposledy. S našimi deváťaky jsme se rozloučili tradičním slavnostním obědem, který jsme si všichni užili plnými doušky. Po dvou letech distančních manévrů nastal skoro normální rok.  Věříme, že i ten příští rok, který začíná ve čtvrtek 1. září 2022, bude pokud možno klidný a veselý.

..

Žákům devátých tříd bychom rádi závěrem popřáli, ať se jim v životě daří a na dalších školách jsou minimálně stejně tak úspěšní či daleko úspěšnější než u nás a ať se jim na té cestě do dalšího života vyskytne co nejméně škobrtnutí.

Přejeme vám krásné prázdniny plné pohody a sluníčka, nezapomenutelná dobrodružství, báječné nápady, úžasné výlety, koupání a další kamarády.

Kolektiv Základní školy Praha – Kbely.