Nejmladší spisovatelka pochází ze Kbel! Aneb projekt „Za rok vydám svou první knihu“

Publikováno: 18. 7. 2021

Jeden z nových efektivních způsobů práce s nadanými žáky realizoval ve školním roce 2020/2021 ve spolupráci se školním poradenským zařízením Petr Šeda, třídní učitel 5. C. Ten v září spustil vlastní inovativní projekt „Za rok vydám svou první knihu“, který připravil pro žákyni 5. ročníku Zuzku Štědrou.

O tom, že se jednalo zcela určitě o úspěšný projekt ušitý na míru, svědčí i Zuzčina první vydaná kniha, na které úspěšně a s nadšením pracovala po celý školní rok.

Deník školačky v covidu, aneb jak jsem prožila 5. ročník je název knihy, kterou Zuzka napsala v neuvěřitelných 11 letech za pouhý jeden školní rok.

Kniha byla vydaná 30. června 2021 a prozatím vyšla v 15 výtiscích pro okruh Zuzky nejbližších.

Zuzce gratulujeme a přejeme ji moho úspěchů při psaní druhé knihy!