Nevyzvednuté přihlášky na střední školy a gymnázia

Publikováno: 25. 2. 2020

Vážení rodiče,

při dnešní evaluační činnosti související s procesem přípravy, potvrzením, předáním přihlášek uchazečům na střední školy a gymnázia bylo zjištěno následující:

• 12 žáků > případně jejich zákonných zástupců > si doposud nevyzvedlo potvrzené přihlášky ke vzdělávání - studiu ve střední škole.

Pro tyto žáky i přes právě probíhající jarní prázdniny poskytujeme termíny, kdy si je mohou ve škole vyzvednout:

PONDĚLÍ

24. únor | v čase od 9 do 13 h.

STŘEDA

26. únor | v čase od 13 do 14 h.

ČTVRTEK

27. únor | v čase od 13 do 14 h.

Opakovaně připomínáme, že je povinností uchazeče, aby sám odevzdal přihlášky ředitelům příslušných středních škol, a to do 1. 3. 2020.

POZOR! Stejně jako naše základní škola i střední školy a gymnázia na Praze 6 až 10, mají  v tomto týdnu, tj. od 24. 2. do 1. 3. 2020 jarní prázdniny.

V případě, že by se vám nepodařilo do škol osobně dokumenty doručit, pošlete přihlášky co nejdříve formou doporučeného psaní - prostřednictvím České pošty. Ta nově nabízí dvourychlostní režim doručení listovních zásilek.