NOC S ANDERSENEM 2019

Publikováno: 5. 3. 2020

I v letošním školním roce mají kbelské děti možnost zúčastnit se čtenářské akce Noc s Andersenem. Letos se pořádání čtenářské noci ujaly dokonce dvě organizace zároveň – místní knihovna a základní škola. Stalo se tak proto, aby příležitost zúčastnit se této akce dostalo pokud možno co nejvíce dětí. Akce místní knihovny je určena pro nejmenší čtenáře z 1. a 2. tříd. Do školní Noci s Andersenem se dobrovolně zapojili vyučující, kteří ji chtějí podpořit a nabídli ji všem žákům a žákyním ze svých tříd. Jedná se celkem o následujících deset tříd a jejich učitelů/lek:

0. A – Jaroslava Vacková

1. D – Kateřina Bundilová

2. C – Klára Havrdová

2. D – Kateřina Novotná

3. A – Gabriela Miltáková

3. D – Kateřina Škořepová

4. D – Lucie Kalčíková

5. D – Jarmila Rambousková

6. C – Marie Nováková

9. A – Martin Korenčík

Do „školní Noci s Andersenem“ se zájemci hlásí prostřednictvím přihlášek, které dostali od svých třídních učitelů/lek. Do akce knihovny se zájemci hlásí přihláškou na webu místní knihovny nebo přímo paní Novotné. Nejedná se tedy o konkurenční, ale spolupracující akce, jejichž cílem je nabídnout tento čtenářský zážitek většímu počtu dětí.

Těšíme se na všechny v pátek 29. března 2019 J.