Obejmi čtením a Obejmi hrou tentokrát s 5.B

Publikováno: 24. 11. 2022

Listopadového Obejmi čtením a Obejmi hrou se zhostila třída 5.B. Nejprve žáci v rámci projektu Obejmi čtením četli ve středu 16. listopadu známou pověst o Golemovi, kterého také sami vyrobili. Došlo samozřejmě i na provedení chemických pokusů. O týden později, tedy 23. listopadu, pak vyrazili žáci se svým třídním učitelem Petrem Šedou a garantem projektu Martinem Novákem na osobní návštěvu do Domova seniorů Vysočany, aby si s tamějšími klienty osobně zahráli společenské hry. Zahráli si Člověče, nezlob se, šachy, domino a pexeso. Návštěva se povedla, žáci odjížděli v dobré náladě a s pocitem dobře vykonaného skutku.

Na závěr děkujeme třídám 2.A, 2.B, 2.C, 2.D, 4.C, 4.D, 4.F, 5.B, 5.C, 5.D a 6.A, jejichž žáci vyrobili vánoční dekoraci, kterou žáci 5.B předali babičkám a dědečkům vysočanského domova seniorů. Dárky udělaly radost a vykouzlily úsměvy na tváři.