Organizace Debra oficiálně poděkovala žákům 9.A za finanční dar určený na pomoc lidem s nemocí motýlích křídel

Publikováno: 21. 3. 2022

Již v únoru jsme vás prostřednictvím Facebooku informovali o dobročinné sbírce, kterou zorganizovali žáci 9.A. Ti se rozhodli letošní výtěžek z prodeje růží darovat organizaci Debra, která pomáhá lidem s nemocí 'motýlích křídel'.

FACEBOOK 14. únor 2022: "SVATÝ VALENTÝN. Všech sto bílých a červených růží holky z 9.A prodaly! To je dobrá zpráva.Výtěžek putuje do.  organizace DEBRA, která pomáhá lidem s nemocí 'motýlích křídel'. Žáci z 9.A a 9.C také rozdali všechnu valentýnskou poštu. A že jí teda bylo. Všem žákům, kteří se podíleli na organizaci tohoto dne, moc děkujeme. Zvládli jste to na výbornou!

No, a protože nenajdete mnoho škol, které skutečně pravidelně pomáhají těm, kteří neměli v životě tolika štěstí jako my, potěšilo nás, že jsme obdrželi další z mnoha pozitivních zpětných vazeb a poděkování - tentokrát přímo z organizace Debra.

POTVRZENO! 108. projekt, který jsme úspěšně dotáhli - jak je již na naší škole za uplynulé tři roky tradicí - do zdárného konce.