Prohlášení SRPŠ

Publikováno: 17. 9. 2018

S ohledem na zjištění, že jméno Spolku a jeho aktivity jsou využívány k předvolební kampani některých uskupení, prohlašujeme:

Spolek rodičů a přátel školy je nepolitickým uskupením, které vzniklo z iniciativy rodičů za účelem podpory školních i mimoškolních aktivit kbelských dětí. Rozhodně se proto distancuje od spojení s jakoukoliv politickou stranou či hnutím.

Spolek šel vždy cestou komunikace s rodiči, školou i jejím zřizovatelem. Nikdy jej žádný politický subjekt nepodporoval, ani neobhajoval jeho činnost ani existenci jeho projektů.

Děkujeme všem rodičům za podporu. Samozřejmě rádi uvítáme mezi sebe ty z Vás, kteří chtějí  zpříjemnit čas našich dětí strávený ve školním zařízení právě proto proto, že jim jejich vzdělání není lhostejné, a mají chuť se zapojit do vytváření dalších nových projektů nebo budou nápomocni při pokračování těch stávajících.

Výkonný výbor SRPŠ Praha - Kbely