Soutěž o nejlepší kbelský bramborový salát

Publikováno: 1. 12. 2019

Chcete ochutnat během vánočního jarmarku skvělý bramborový salát?

Myslíte si, že nejlepší bramborový salát na světě umí vaše maminka, tatínek nebo babička?

Přihlaste je (nebo sebe) do soutěže, kterou pořádá školní parlament a ředitel školy pro rodiče dětí 1. a 2. stupně.

DĚKUJEME VŠEM ZÚČASTNĚNÝM, KTEŘÍ DODALI VZOREK SVÉHO BRAMBOROVÉHO SALÁTU :-). VŠECHNY SALÁTY BYLY VELMI CHUTNÉ, CENY BYLY PŘEDÁNY DO SPRÁVNÝCH RUKOU. JIŽ TEĎ SE TĚŠÍME NA PŘÍŠTÍ ROK - DRUHÝ ROČNÍK SOUTĚŽE.

Soutěž o nejlepší kbelský bramborový salát

Kdy? 28. 11. 2019 mezi 17,00 - 17,45 hodin (během vánočního jarmarku)

Kde? V jídelně na nové budově ZŠ Praha - Kbely

Proč?

1. Všichni, kdo budou ochutnávat a bodovat bramborové saláty za drobný příspěvek, takto přispějí na opravu kuchyně ve staré budově školy
  2. Autoři tří nejchutnějších bramborových salátů získají hodnotné ceny

Svoji účast v soutěži prosím potvrďte emailem na pernestova@centrum.cz do 27. 11. 2019.

Účastníci soutěže přinesou vzorek bramborového salátu (ideálně dvě velké mísy salátu) do jídelny na nové budově mezi 16,10 - 16,50 hodin. Vzorky budou prezentovány pod čísly, aby bylo hlasování transparentní. Vítěze vyhlásíme a ceny předáme v 17,45 hodin.

Přiložené soubory ke stažení