"Startujeme, poběžte s námi!"

Publikováno: 14. 5. 2021

POBĚŽÍŠ ZA NAŠI ŠKOLU a přidáš se tak k pedagogům, kteří v pondělí 10. května odstartovali Běh pro pamět národa?

>> bližší informace zde <<

Nainstaluj si do svého mobilu běžeckou aplikaci, použij svoji stávající běžeckou aplikaci nebo použij chytré hodinky, které umí zaznamenat vzdálenost a čas běhu.

Běžecké aplikace stáhnete na svých telefonech v aplikacích Google Play (pro Android) nebo App Store (pro iPhone). Doporučujeme aplikaci EPP Pomáhej pohybem od našeho partnera Nadace ČEZ.

1. Na začátku běhu si spusť aplikaci a vyběhni na svou trasu – běžet můžeš kdekoliv, kdykoliv mezi 1. – 23. 5. 2021 a kolikrát chceš!
  2. Po doběhnutí si ulož záznam běhu z aplikace nebo hodinek (fotka, printscreen), kde bude čas, datum a počet uběhnutých kilometrů.
  3. Zadej výsledek na stránky časomíry Iron Time (unikátní odkaz školy zde).