Vánoční fotografování

Publikováno: 8. 11. 2019
Vánoční fotografování

Vážení rodiče,

ve Vaší škole proběhne ve dnech 12. a 13. 11. fotografování Vašich dětí do dárkového souboru vánoční přání , jehož ukázka je k nahlédnutí ve škole nebo na webových stránkách školy.

Jedná se o sadu fotografií Vašeho dítěte a tvoří tak velice zajímavé a působivé dárky. Sada obsahuje 3 ks fotografií 10x15 cm v přáních, 3 ks vánočních pohlednic 10x15 cm a 4ks fotografií legitimačního formátu.

Cena souboru je jen 270,-Kč a Vy se můžete rozhodnout zda si sadu koupíte až po jejím zhlédnutí. Nebudete-li si chtít sadu z jakého koli důvodu zakoupit, vraťte jej prosím škole. V takovém případě budou veškeré fotografie okamžitě po vrácení  skartovány a data smazána!!! Jesti že si i přes tento ,,nezávazný“ způsob fotografování nepřejete, aby se Vaše dítě fotilo sdělte to prosím třídnímu učiteli.