Výprava 6. B na světový šampionát, na hokej vyrazil i mix ze sedmých tříd

Publikováno: 24. 5. 2024

V úterý 21. května vyrazila třída 6. B na mistrovství světa v ledním hokeji do O2 arény ve Vysočanech. Naši žáci zhlédli utkání mezi Rakouskem a Velkou Británií. Favorité z alpské země vedli po 1. třetině 1:0 a živili naději na senzační postup do čtvrtfinále po třiceti letech. Outsider z Britských ostrovů však nakonec výsledek otočil na 4:2 a připsal si své první vítězství na turnaji. V hledišti, které zaplnilo téměř 17 000 diváků, panovala vynikající atmosféra a děti se pozdravily s mnoha fanoušky z různých evropských i zámořských zemí. Pro všechny zúčastněné to byl vskutku nevšední zážitek.

Výprava 6. B na světový šampionát, na hokej vyrazil i mix ze sedmých tříd

16. května navštívil hokej i mix žáků ze sedmých tříd. Ti zhlédli v O2 aréně zápas Finsko - Rakousko. Šťastnější o gól byli Rakušané, vyhráli 2:3.