Žáci zapojení do projektu Příběhy našich sousedů zvládli závěrečnou prezentaci na veřejnosti na jedničku

Publikováno: 22. 5. 2024
V pondělí 20. května odprezentovaly skupinky žáků z Prahy 9 ve zcela zaplněném společenském vinořském sálu závěrečné prezentace z projektu Příběhy našich sousedů. Tým z naší školy ve složení Terka, Terka, Eliška z 8.B a Markéta a Zdeněk z 9.D zaznamenal pod vedením učitelky Terezy Kučerové pamětnický příběh legendy ženského fotbalu Evy Haniakové.

Tým se musel vypořádat s množstvím zajímavých informací, sepsat o pamětníkovi medailonek, natočit rozhlasovou reportáž a vytvořit závěrečnou prezentaci. A nutno říci, že se opravdu povedla, což zaplněný sál odměnil mohutným potleskem.

Ve středu 22. května pak žáky a paní učitelku ocenilo i vedení školy.

Milí žáci a paní učitelko, děkujeme, že jste měli odvahu jít do neznámých vod náročného projektu, získat cenné zkušenosti a samozřejmě reprezentovat Kbely a naši školu. ❤

Práci žáků si můžete prohlédnout i poslechnout v tomto odkazu: