Základní škola se zapojila do charitativní akce Hýbejte se s TERIBEAREM

Publikováno: 3. 9. 2020

Hýbejte se s TERIBEAREM aneb Prima pohyb s medvědem powered by ŠKODA AUTO je virtuální obdobou tradiční sportovně – charitativní akce TERIBEAR hýbe Prahou. Je určena všem, kdo chtějí pohybem pomoci znevýhodněným dětem. Nový formát vznikl v reakci na letošní mimořádnou situaci poznamenanou pandemií COVID-19. Abychom happening mohli realizovat i v tomto roce, rozhodli jsme se dát jeho myšlence novou podobu a uchovat tak možnost pomáhat společně pohybem.

Bližší informace

Začátek: 10.9. 2020 (čtvrtek), 10:10 hod
Místo: Absolvovat kilometry je možné kdekoliv
Forma akce: Virtuální
Konec: Akce bude ukončena okamžikem vygenerování výtěžku 10.000.000 Kč
Princip: Nutným předpokladem účasti na happeningu je použití sportovní aplikace Strava jednotlivými účastníky, prostřednictvím které jsou zaznamenávány absolvované kilometry. Registrovaní účastníci absolvují kilometry (běh nebo chůze) a za každý takto absolvovaný kilometr partneři akce věnují částku 10 kč na charitativní účely.
Registrace: Online
Kategorie: Individuální: muži, ženy, děti do 15 let
Skupinová: týmy, rodiny
Školy, sportovní kluby a dětské domovy