Aktuality

"Vydařená škola v přírodě..." slova, kterými pan učitel Martin Korenčík ukončil II. turnus škol v přírodě.

Vážení rodiče, žáci a čtenáři našich stránek, po návratu 11 tříd z I. turnusu škol v přírodě, který se uskutečnil v minulém týdnu, nám pomalu přichází fotografie z turnusu druhého. Ten odstartoval v pondělí 20. září a první snímky šťastných žáků z kouzelných míst naší vlasti na sebe nenechaly dlouho čekat. Fotografie v tomto příspěvku pro vás budeme…

VÝZVA K PODÁNÍ NABÍDEK NA ZAKÁZKU MALÉHO ROZSAHU: VYBAVENÍ FITNESS SÁLŮ Sportovní haly Kbely

Základní škola Praha – Kbely, se sídlem Albrechtická 732/1, Praha 9 – Kbely Vás tímto vyzývá k podání nabídky na plnění veřejné zakázky s názvem „VYBAVENÍ FITNESS SÁLŮ SPORTOVNÍ HALY KBELY“. Výše uvedená veřejná zakázka je zakázkou malého rozsahu na dodávku vybavení movitými věcmi. Níže jsou uvedeny základní informace o zadavateli a veřejné zakázce.