PODCAST KBELY | Brantice
Koncem května navštívili brantičtí čtvrťáci se svými učitelkami Kbely a naši školu, při té příležitosti jsme je trochu vyzpovídali. Jak se jim u nás líbilo? Co je zaujalo? A jak dnes jejich škola funguje po povodni? ? Poslechněte si nový díl plný autentických dojmů našich hostů.