22. 5. 2020 | Distanční výuka

Publikováno: 22. 5. 2020

Milí žáci,

úspěšně jste zvládli 4 dny, ve kterých jsme shrnuli cca na 170 stranách učivo 3. a 4. ročníku vzdělávacích oblastí:

• český jazyk a literatura,
  • matematika a její aplikace.

Každý den jsme navíc uzavřeli závěrečným testem a tak mi nezbývá než všem pogratulovat a s radostí oznámit, že jsme 4. ročník společnými silami zvládli a již máme veškeré učivo probráno.

Od pondělí budeme pokračovat ve výuce prezenční i distanční formy vzdělávání zážitkovým opakováním všichni společně přímo z naší třídy. Veškeré informace jsem včera, tj. 21. 5. 2020 předal rodičům na třídních schůzkách, které se uskutečnili ve dvou skupinách a to od 18 hodin pro žáky, kteří se budou nadále vzdělávat distančně a od 19 hodin pro žáky, kteří od 25. 5. přecházejí na prezenční formu vzdělávání.

Jako odměnu za vaši velmi dobrou práci jsme pro vás připravili:

1. dnešní “FREE“ den. Relaxujte, odpočívejte, pomozte rodičům s domácími pracemi nebo mladším sourozencům s učením. Jděte ven a především po přečtení tohoto příspěvku pokud možno už dnes nepoužívejte počítač ani jiné digitální technologie :) Udělejte si s rodinou pěkný den.
  2. s paní učitelkou Kateřinou Domnosilovou jsem dokončili I. část revitalizace naší třídy. Fotografie jak se začíná měnit prostředí naší třídy, můžete již nyní shlédnout níže v tomto příspěvku. Čekají nás ještě dvě fáze úprav, které vám zpříjemní vstup do 5. ročníku, ale o tom více až příště :)

Na závěr všem přeji úspěšný den a příjemně strávené chvíle nadcházejícího víkendu, váš třídní učitel Petr Šeda.