Důkaz místo slibu!

Publikováno: 24. 4. 2020

V každodenním spojení, s úsměvem a pilné jako včeličky. Žáci třídy 4. C se distančně vzdělávají, jako kdyby k uzavření škol v České republice nedošlo. Udržujeme tak kontakt a víme, jak se komu daří, kdo byl na operaci s kolenem, výletě na zámku Lednice, jaký dárek dostal k svátku nebo kdo si hrál neopatrně s pejskem.

„Společnými silami a se vzájemnou podporou žáků, rodičů a učitelů se nám podařilo vytvořit tříhodinový učební blok, ve kterém probíhá distanční výuka každý všední den.“

Mezi předmětovými oblastmi dominují český jazyk a matematika. Pravidelně se však vyučuje také vlastivěda či přírodověda a nechybí ani finanční gramotnost, pracovní činnosti nebo výtvarná a dopravní výchova.

Níže jsme pro představu všem připravili alespoň malý vzorek prací z distanční výuky našich žáků a pár fotografií.

Důkaz místo slibu!

Bližší informace o výuce naleznete v sekcích:

Zvláště pak doporučujeme shlédnout vlastivědné prezentace žáků či slohová cvičení.