Kraje a krajská města - VIDEO prezentace žáka 4. C > Fíla Krušina

Publikováno: 9. 4. 2020

Vychutnejte si prezentaci v novém video dizajnu a posuďte sami, co jsme se vše naučili a jak jsou naši čtvrťáci šikovní :) Video prezentace je samozřejmě doplněna o audio výklad žáka 4. C Filipa Krušiny, který je jejím autorem. Kromě prezentace vás na závěr čeká bonus v podobě křížovky, a jelikož se Fíla nechal inspirovat chybnou tabulí, kterou jednou za čas máme ve třídě připravenou, tak i pro vás připravil ve své prezentaci chyták/chytáky. Na vás samozřejmě je tato mystifikující místa odhalit. Neprozradíme vám však, zda je tam chytáček jeden, dva či deset :) Ten, kdo odhalí správný počet a konkrétní úskalí, které Fíla nachystal, vyhraje odměnu, o které se nikomu ani nezdá. Tak přátelé pozor a v 10 h. aktivně naslouchejte :)