Ohlédnutí za rokem 2019 a přání 2020

Publikováno: 28. 12. 2019
Ohlédnutí za rokem 2019 a přání 2020

Rok 2019 přinesl žákům 4. C mnoho změn. Přestěhování třídy do hlavní budovy školy, příchod nových spolužáků, změny třídních učitelů, vyšší nároky související s výukou, kázní, ale také množství učiva, které leckterému žákovi nebyly zprvu změnami příjemnými. Nicméně brzy všichni pochopili, že vše obtížné,  příjemné i nepříjemné, se děje v  nejlepším zájmu a  tak snad díky štěstěně našli společnou cestu k úspěchu.

Za uplynulé 3 měsíce se naší třídě podařilo zlepšit chování, doučit se zapomenuté učivo, osvojit si učivo nové, absolvovat výuku na dopravním hřišti, vykročit environmentální cestou, zúčastnit se školního jarmarku s vlastnoručně vyrobenými přírodními produkty, naplánovat školu v přírodě, zakoupit a ozdobit živý stromeček ve třídě, nadělit dárky divoké zvěři do krmelců a ozdobit jí stromeček v Letňanském parku, vyrobit výzdobu do oken v prvním patře hlavní budovy školy, začít zkoumat život v praktických cvičeních přírodovědy pod mikroskopem, navštívit výstavu betlémů, vyrobit i zabalit vánoční dárky pro nejbližší, strávit první společnou nocEkocentru Prales, využívat nových metod výuky a především budovat týmového ducha třídy.

Posuďte sami, že toho za tak krátký časový úsek stihli naši čtvrťáci doopravdy hodně!

Nyní se před námi otevírá nový rok 2020.

Přejme si tedy společně na prvním místě nekončící zdraví, lásku, štěstí a rodinnou pohodu. Pomáhejme nadále přírodě a  lidem, kteří neměli tolika štěstí v životě jako my.

Pokračujme s pokorou společně v cestě, která nám nabízí v naší škole nekončící možnost nabytí nových vědomostí, dovedností a trvalých přátelství.

Učme se dále býti tolerantními k druhým a dejme tak naší budoucnosti ten správný směr do života.

Šťastný rok 2020.

Foto PF 2020 si můžete prohlédnout zde.