Tip na odměnu za pololetní vysvědčení

Publikováno: 19. 1. 2020
Tip na odměnu za pololetní vysvědčení

Ve čtvrtek 30. ledna dostanou žáci pololetní vysvědčení a v pátek 31. ledna je čeká zasloužený odpočinek v podobě pololetních prázdnin.

Odměny za pololetní vysvědčení jsou různé. Nejčastěji děti dostávají peníze, ale i sladkosti, drobné dárky a někteří žáci dostávají odměnu až na konci roku.

Dovolte mi však zmínit, že právě první pololetí aktuálního školního roku bylo, pro žáky 4. C  obdobím velmi obtížným a DÁREK SI ZASLOUŽÍ VÝJIMEČNĚ VŠICHNI

JESTLIŽE TEDY PATŘÍTE K TĚM RODIČŮM, CO ODMĚŇUJÍ SVÉ DĚTI I ZA POLOLETNÍ VYSVĚDČENÍ, tak PRÁVĚ PRO VÁS JE TENTO TIP

Rocketbook Everlast! První opakovaně použitelný chytrý blok budoucnosti, který vám vydrží navěky. Při používání per či fixů Pilot FriXion lze všechny stránky smazat pouhým přetřením jakýmkoliv vlhkým hadříkem. A pak znovu. A znovu.

Rocketbook Everlast poskytuje svobodu používání tradičního pera a papírového zápisníku přenesenou do moderní podoby. Své poznámky můžete s pomocí mobilní aplikace pro iOS a Android okamžitě nahrát v digitálních formátech do vašich oblíbených cloudových služeb, jako je OneNote, Evernote nebo Google Drive. Potřebovat k tomu budete chytrý telefon s fotoaparátem – ideálně, aby jej vlastnil jeden z rodičů, který bude na požádání své ratolesti zápisky stahovat.

INSPIRUJTE SE

Samotná výroba papíru ovlivňuje jak vodní prostředí, tak i ovzduší. Rozdělením celulózy a necelulózových složek buničiny a následným bělením se do vodních toků dostávají sloučeniny síry, hydrogensiřičitanové soli, sulfidy a sloučeniny chloru. Ty tak během těchto procesů zčásti přecházejí do odpadních vod.

VĚDĚLI JSTE, ŽE NA VÝROBU 1 TUNY PAPÍRU SE SPOTŘEBUJÍ AŽ 3 TUNY DŘEVA?

Z jednoho vzrostlého smrku se přitom vyrobí asi 80 000 archů kancelářského papíru formátu A4. Na jeden arch formátu A4 spotřebuje až 13 litrů vody!

To vše měli tvůrci Rocketbooku v hlavě, když přemýšleli nad tím, JAK BÝT EKOLOGIČTÍ. Navíc pod heslem „Kup zápisník - zasadíme strom“ ve spolupráci s několika neziskovými organizacemi rozjeli nebývalou akci. ZA KAŽDÝ PRODANÝ ZÁPISNÍK VYSADÍ STROM NA MÍSTĚ, KDE JE NEJPOTŘEBNĚJŠÍ.

Zdroj: rocketbook