Úspěchy prvních dnů nového roku

Publikováno: 10. 1. 2020
Úspěchy prvních dnů nového roku

Začátkem nového roku 2020 zažívají žáci naší třídy velmi úspěšné dny. První jedničky na sebe nenechaly dlouho čekat a již v pondělí 6. ledna si je z hodiny matematiky zaslouženě odnesli:

• Petr H. (cvičení složená z 18 příkladů správně vypočetl za neuvěřitelných 15 min.),
  • Tobiáš (cvičení složená z 18 př. správně vypočetl za pouhých 20 min.),
  • Petr D. (cvičení složená z 18 př. správně vypočetl v obdivuhodném čase 23 min.).

Cvičení byla sestavena z jedné slovní úlohy, dvou příkladů dělení jednociferným dělitelem a 15 převodů jednotek.

Všem chlapcům patří velká gratulace!

Úspěšnost celé třídy však potvrdiladnešní hodina matematiky. V ní žáci po včerejším výkladu nového učiva vypočetli (každý sám do sešitu) v časovém limitu 30 minut > 20 příkladů. Správnost výsledků násobení dvojciferným činitelem jsme následně společně ověřili výpočty na tabuli.

Pořízené snímky z dnešní vyučovací hodiny k nahlédnutí ve fotogalerii.