Třídní učitel

Lucie Kalčíková

TESTOVÁNÍ ŽÁKŮ „kdo, kdy, jak, kde, proč…“

Vážení rodiče, milí žáci, vážení pedagogičtí i nepedagogičtí pracovníci, čtenáři našich stránek, na základě pokynů, manuálů, metodik a doporučení ministerstev školství a zdravotnictví České republiky jsme se rozhodli zpracovat příspěvek, který má za cíl poskytnout našim čtenářům jednoduchou a přehlednou formou nejen kompletní informace související s návratem žáků do škol od pondělí 12. dubna 2021, ale také odpovědi na případné otázky, které se nám všem zcela určitě honí hlavou.

PODROBNÉ INFORMACE PRO RODIČE K PROVOZU ŠKOLY OD 4. 1. 2021

Vážení rodiče, žáci a přátelé školy, přinášíme podrobné informace a organizační pokyny související s provozem školy od 4. ledna 2021. V pondělí dne 4. 1. 2021 se znovu obnovuje prezenční výuka na naší základní škole, která se týká přípravné třídy, prvních a druhých tříd. Ostatní žáci, tj. 3. - 9. ročníky naší školy pokračují v povinné distanční výuce. Učí se nadále podle platného rozvrhu on-line hodin.

Vánoční slovo ředitele školy

Milí žáci, vážení rodiče, kolegové, kolegyně a přátelé školy, žijeme v čase, kdy se vzdělávací instituce zavírají a otevírají nejen v době letních prázdnin a plánovat je velmi obtížné. Pro všechny je tato doba jiná, třebas obtížnější a náročnější, ale přes všechna úskalí, která s sebou přináší, je naše. Nepromarněme proto jediný okamžik, kdy můžeme být spolu a těšit se zdraví. V uplynulém roce jsme společně dokázali překonat výzvy nečekaně obtížné. Právě ty jsou však exaktním důkazem toho, že vzájemná spolupráce, tolerance a odhodlání jsou cestou, která nás dovede k úspěšnému cíli.

st 16. říj

Celoškolní projektový den