..ON LINE VÝUKA? Jeden velký ÚSPĚCH!

Publikováno: 16. 10. 2020

Před tabulí nebo kamerou - vždy táhneme za jeden provaz. Díky jednotně zavedenému systému Microsoft Teams, absolvovaným školením a pečlivým přípravám se nám podařilo >> plynule << přejít z výuky ve třídách k online výuce. Ta nezaskočila ani jednoho z učitelů, kteří aktuálně vyučují, jako by se školy snad ani nezavřely.

Od středy uzavřela vláda České republiky základní, střední, vyšší odborné a vysoké školy, které tentýž den přešly na distanční formu vzdělávání svých žáků a studentů.

Naše Základní škola Praha - Kbely však nezůstala pouze u distanční výuky, ale neprodleně spustila i online výuku, která probíhá denně, a to na základě nově sestavených rozvrhů všech 38 tříd.

A jak se nám daří online výuku realizovat? Posuďte sami z pořízených fotografií..