Třídní učitel

Zuzana Tesárková

Vánoční slovo ředitele školy

Milí žáci, vážení rodiče, kolegové, kolegyně a přátelé školy, žijeme v čase, kdy se vzdělávací instituce zavírají a otevírají nejen v době letních prázdnin a plánovat je velmi obtížné. Pro všechny je tato doba jiná, třebas obtížnější a náročnější, ale přes všechna úskalí, která s sebou přináší, je naše. Nepromarněme proto jediný okamžik, kdy můžeme být spolu a těšit se zdraví. V uplynulém roce jsme společně dokázali překonat výzvy nečekaně obtížné. Právě ty jsou však exaktním důkazem toho, že vzájemná spolupráce, tolerance a odhodlání jsou cestou, která nás dovede k úspěšnému cíli.

Ředitel školy o distanční výuce v roce 2020

Milí rodiče, žáci a přátelé školy, jménem školy mi dovolte vyjádřit poděkování za doručené děkovné a pozitivní reakce, ve kterých hodnotíte průběh distančního vzdělávání vedeného pedagogy naší školy. Těší mě, že týdny intenzivních příprav v době, kdy nebylo zřejmé, zda v budoucnu dojde k opětovnému uzavření škol, byly zúročeny ve prospěch žáků.  Díky vzájemné spolupráci se nám podařilo jednoznačně uspět na výbornou. Nesmíme však zaspat. Stejně tak jako se neustále vyvíjí nové technologie i my zaměstnanci Základní školy Praha - Kbely, nepřestáváme pracovat na nových možnostech, které nám umožňují přímo úměrně zvyšovat kvalitu výuky. Jak dalekou cestu jsme ušli a na co vše jsme mysleli před výběrem systému Microsoft Teams? Odpovědi na tyto a další otázky jsme pro vás zpracovali v níže stručně definovaných 7 fázích vlastní procesní linie. Květoslav Přibil, ředitel základní školy.

so 29. čer ne 1. zář

Hlavní prázdniny