Aktuality

Už jste o tom slyšeli? Nadílka exkluzivního dárku k Mezinárodnímu dnu dětí se blíží!

U příležitosti dne dětí jsme připravili pro žáky, kteří se účastní prezenčních vzdělávacích aktivit nevšední program. Ten je  zaměřený na podporu polytechnické výchovy. Velkým přínosem celého vzdělávacího programu je realizace přímo v prostředí areálu školy. Exkluzivní dárek bude v naší škole od pondělí 1. června až do pátku 5. černa 2020. Každý žák si tak bude moci vyzkoušet všechna řemesla, která jej zaujmou.

Informace k otevření školy od 25. května pro první stupeň

Všichni žáci, jejichž rodiče podali ve stanovené době přihlášku, byli zařazeni do výuky. V současné době jsou rozdělováni do skupin, včetně přiřazení pedagogických pracovníků a umístění do  tříd. Školní jídelna začíná svůj provoz dne 25. května 2020. Bližší informace budou zveřejněny na webu školy. Žáci jsou rozděleni do jednotlivých skupin tak, aby byly respektovány pokyny MŠMT. Při sestavování skupin jsme se snažili, kde to bylo možné, zachovat děti v jejich třídě a s jejich třídním učitelem/učitelkou. Vycházeli jsme z  neměnnosti skupin během celého dne.

Znovuotevření škol pro žáky 1. stupně od 25. 5. 2020

Vážení rodiče, informujeme vás jako zákonné zástupce žáků prvního stupně o možnosti účastnit se vzdělávacích aktivit od 25. 5. 2020. Naše škola bude zajišťovat vzdělávací aktivity dle mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví pro žáky 1. – 5. ročníku. Účast žáků však nebude povinná. V rámci ochrany rizikových skupin pedagogických i nepedagogických pracovníků, ale stejně tak žáků a jejich rodinných příslušníků bude i nadále pokračovat distanční výuka.